News


W ALVERNIA STUDIOS ZAKOŃCZONO PRACE NAD NAJNOWSZYM FILMEM MAGDALENY PIEKORZ

W ALVERNIA STUDIOS zakończono prace nad nowym filmem Magdaleny Piekorz ZBLIŻENIA. W wytwórni odbyła się korekcja koloru, produkcja efektów specjalnych, nagranie muzyki oraz zgranie finalne. 

 

fot. ADAM GOLEC

 fot. Adam Golec

Najnowszy film Reżyserki PRĘG i SENNOŚCI to przepełniona emocjami opowieść o skomplikowanej relacji między matką i dorosła córką. To też historia o tym, że wielka miłość niesie z sobą wielkie zagrożenie. Dla osoby bliskiej jesteśmy często najbardziej okrutni,  bo wiemy, że ten kto nas kocha szybciej nam wybaczy.

fot. ADAM GOLEC 2

fot. Adam Golec

 

W rolach głównych zobaczymy Joannę Orleańską, Ewę Wiśniewską oraz Łukasza Simlata. Premiera filmu planowana jest na  listopad 2014, jednak przedpremierowo film będzie można zobaczyć wśród trzynastu filmów zakwalifikowanych do Konkursu Głównego 39. festiwalu w Gdyni.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK