News


Ostatni klaps na planie filmu „Serce, serduszko i wyprawa na koniec świata”

Zakończyły sie zdjęcia do najnowszego filmu Jana Jakuba Kolskiego „Serce, serduszko i wyprawa na koniec świata.” Na planie filmowym, ekipa ALVERNIA STUDIOS współpracowała ściśle z operatorem Piotrem Lenarem, zapewniając kamerę SONY F65, obiektywy, grip, pion oświetlenia oraz agregaty. W ALVERNIA STUDIOS odbędzie się również korekcja kolorów, nagranie muzyki oraz zgranie finalne wraz z kodowaniem Dolby. 

Film to historia Maszeńki, wychowanki bieszczadzkiego domu dziecka. Dziewczynka pragnie spełnić swoje marzenia i dostać się do szkoły baletowej. Ucieka z ośrodka, by zdążyć na egzamin w Gdańsku. W podróż zabiera zaprzyjaźnioną wychowawczynię.
W obsadzie filmu znaleźli się między innymi Maja Komorowska, Julia Kijowska, Marcin Dorociński i Borys Szyc. „Serce, serduszko i wyprawa na koniec świata ” wejdzie na ekrany kin jesienią przyszłego roku.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK