News


Nagranie muzyki do filmu „Jack Strong”

Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia pod batutą Szymona Bywalca pracowała w ALVERNIA STUDIOS nad nagraniem muzyki do filmu „Jack Strong” w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Za realizację nagrania odpowiadali Sebastian Witkowski oraz Piotr Witkowski ( Szef Działu Dźwięku w ALVERNIA STUDIOS).

1

fot. Izabela Lechowicz 

 

Autorem muzyki do filmu jest Jan Duszyński. „Chciałem stworzyć muzykę, która mieniłaby się wieloma barwami. Od mrocznych klimatów, gęstych zbitych brzmień, po szerokie, panoramiczne i monumentalne. Każdy z tematów filmu ma swój motyw, jednak centrum stanowi temat tytułowego bohatera – Jacka Stronga. Na wpół liryczny, na wpół bohaterski. Pnący się w górę i opadający, podobnie jak dramat bohatera filmu” komentuje kompozytor.

 

„Jack Strong” to thriller szpiegowski opowiadający niezwykłą historię życia pułkownika Kuklińskiego.  Główne role w filmie grają Marcin Dorociński i Maja Ostaszewska, a partneruje im plejada świetnych polskich, rosyjskich i amerykańskich aktorów.

Premierę kinową zaplanowano na 7 lutego 2014.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK