News


Montaż offline i online dostępne w domu produkcyjnym ALVERNIA STUDIOS w Warszawie

Od pierwszego lipca, w domu produkcyjnym ALVERNIA STUDIOS w Warszawie dostępna jest część postprodukcyjna dedykowana obsłudze małych form, w tym projektów reklamowych. Funkcjonalność warszawskiego biura to montaż offline i montaż online.

Do Zespołu ALVERNIA STUDIOS w Warszawie dołączyli Łukasz Omasta jako Grafik/Artysta Online oraz Natalia Małkiewicz jako Kierownik Postprodukcji. Witamy Was na pokładzie!

„Zdecydowaliśmy poszerzyć ofertę domu produkcyjnego ALVERNIA STUDIOS o dostępne w Warszawie zestawy do montażu offline i online. Jestem przekonany, że rozwiązania, które oferujemy, oparte na współpracy filii warszawskiej z zapleczem technologicznym i osobowym w siedzibie głównej, pozwolą sprawnie i efektywnie prowadzić projekty dla Klientów z Warszawy.”– mówi Jakub Chilczuk, Kierownik Działu Postprodukcji w ALVERNIA STUDIOS.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK