News


Master Classes ALVERNIA STUDIOS podczas Festiwalu TRANSATLANTYK

Już po raz drugi, specjaliści z ALVERNIA STUDIOS zostali zaproszeni do prowadzenia Master Classes podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmu i Muzyki TRANSATLANTYK.

ma

Pracę autora zdjęć na planie filmowym, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu zdjęciowego ALVERNIA STUDIOS zaprezentował Jan Holoubek (PSC), specjalnie zaproszony przez AS do prowadzenia tego warsztatu.

Mikołaj Valencia (kierownik działu VFX w ALVERNIA STUDIOS) poprowadził warsztat na temat pracy nad efektami specjalnymi do hollywoodzkiej produkcji „Arbitraż” współprodukowanej przez ALVERNIA STUDIOS.

ma2

Tomasz Kowalczyk (specjalista ds. Motion Capture ALVERNIA STUDIOS) zaprezentował możliwości wykorzystania technologii Motion Capture w produkcji filmowej.

Festiwal TRANSATLANTYK  stanowi nową artystyczna platformę, która poprzez muzykę i film chce budować silniejsze związki między społeczeństwem, sztuką i środowiskiem. Pomysłodawcą i Dyrektorem festiwalu jest laureat Oscara Jan A.P. Kaczmarek.

 

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK