News


FUTURYSTYCZNY DRAMAT SCIENCE-FICTION SPACE AGE W ALVERNIA STUDIOS

W ALVERNIA STUDIOS zakończyły się prace nad dramatem science-fiction  SPACE AGE produkowanym dla brytyjskiej stacji telewizyjnej Sky Arts przez Hillbilly Television, Different Picture oraz  FremantleMedia UK, w ramach cyklu telewizyjnego PLAYHOUSE PRESENTS. W produkcji, będącej debiutem scenariuszowym Nicka Morana i Ralfa Little, ALVERNIA STUDIOS odpowiadała za produkcję wykonawczą oraz efekty wizualne. Premiera całej serii planowana jest na maj 2014 na antenie telewizji Sky Arts.

Oprócz realizacji zdjęć i efektów VFX, ALVERNIA STUDIOS pojawia się również na ekranie – futurystyczne kopuły zagrały rolę statku kosmicznego.

 

„Genialne możliwości ALVERNIA STUDIOS pozwoliły nam podnieść wartość produkcyjną projektu i osiągnąć w SPACE AGE rezultat dużo ponad oczekiwany dla brytyjskiej półgodzinnej produkcji telewizyjnej si-fi. Wnętrza są spektakularne, ekipa naprawdę profesjonalna, a zrealizowane efekty specjalne na poziomie i w stylu filmowej produkcji.” – mówi Producent Charlie Leech (SPY, THE WRONG MAN, SOME GIRLS).

 

O SPACE AGE (produkcja Hillbilly Television/Different Pictures/FremantleMedia UK ):
Richard Wilson i Simon Callow grają dwóch starzejących się astronautów przebywających na niebezpiecznej misji kosmicznej. W trakcie lotu na odległą planetę walczą z samotnością, izolacją, a od czasu do czasu również ze sobą. Akcja dzieje się w odległej przyszłości, w której ludzkość podejmuje desperackie kroki aby złagodzić powiększające się przeludnienie na Ziemi. Na pokładzie statku kosmicznego bohaterowie rozważają znaczenie ich misji, a nawet definicji życia.
(za: Hillbilly Television/Different Pictures/FremantleMedia UK)

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK