News


Alvernia Studios partnerem konferencji ArtBuzz

W dniach 11 i 12 kwietnia w murach krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się 3. edycja konferencji ArtBuzz, w której udział wezmą twórcy efektów specjalnych, gier komputerowych i nowych technologii oraz czołowe postacie biznesu.

ab_logo_ok

Konferencja ArtBuzz to otwarte szkolenia, których główną ideą jest przedstawienie uczestnikom efektów, jakie można osiągnąć działając na styku nowych technologii i sztuki. Prelegenci z Polski i zagranicy będą dzielić się wiedzą i doświadczeniami, jakie zdobyli pracując przy projektach takich, jak wielokrotnie nagradzany film Jerzego Skolimowskiego „Essential Killing” czy gra „Wiedźmin” , zaliczana do 100 najlepiej sprzedających się gier PC w historii.

Wśród prelegentów znaleźli się członkowie naszego zespołu – Glen Castinho, senior digital colourist i DI supervisor, Mariusz Korczak – CG supervisor i VFX co-supervisor, Marek Gajowski – specjalista VFX oraz Michał Fojcik – realizator dźwięku.

 

Alvernia Studios jest partnerem konferencji.

 

Pełen program wydarzenia oraz więcej informacji: TUTAJ

 

Zapisy na prezentacje: TUTAJ

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK