News


39. FESTIWAL FILMOWY W GDYNI. PODSUMOWANIE.

ALVERNIA STUDIOS miała przyjemność pracować aż przy ośmiu produkcjach zakwalifikowanych do konkursu głównego w ramach 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni.

 

BOGOWIE reż. Łukasz Palkowski

BOGOWIE

W filmie BOGOWIE, ALVERNIA STUDIOS miała przyjemność pracować nad postprodukcją dźwięku oraz zgraniem finalnym filmu.

 

JACK STRONG reż. Władysław Pasikowski

008

W ALVERNIA STUDIOS miało miejsce nagranie muzyki do filmu, studio świadczyło również usługi laboratoryjne oraz DI.

 

OBYWATEL reż. Jerzy Stuhr

001

W ALVERNIA STUDIOS  została nagrana muzyka do filmu.

 

JEZIORAK reż. Michał Otłowski

004

ALVERNIA STUDIOS świadczyła usługi z zakresu obsługi planu zdjęciowego zapewniając oświetlenie oraz rejestrację dźwięku na planie.

 

ZBLIŻENIA reż. Magdalena Piekorz

003

ALVERNIA STUDIOS była zaangażowana w produkcję zapewniając wyposażenie planu zdjęciowego, DI (skanowanie, korekcja kolorów, mastery), usługi laboratoryjne, przygotowanie czołówki oraz ujęć efektownych jak również nagranie muzyki oraz zgranie finalne.

 

MIASTO 44 reż. Jan Komasa

005

ALVERNIA STUDIOS była zaangażowana w projekt zapewniając obsługę planu zdjęciowego, wywołanie i transfer negatywu, skanowanie 4K, nagranie i miks muzyki oraz zgranie finalne.

 

POD MOCNYM ANIOŁEM reż. Wojtek Smarzowski

002

 

ALVERNIA STUDIOS zapewniała na planie system Motion Control TechnoDolly, w naszym studio odbyło się również zgranie finalne dźwięku.

 

FOTOGRAF reż. Waldemar Krzystek

007

W ALVERNIA STUDIOS odbyło się nagranie muzyki do filmu.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK