News


ZAKOŃCZYŁY SIĘ ZDJĘCIA DO THRILLERA „NA GRANICY“

Padł ostatni klaps na planie filmu „NA GRANICY“ w reżyserii Wojciecha Kasperskiego. ALVERNIA STUDIOS jest koproducentem filmu.

 

„NA GRANICY“ to debiut fabularny Wojciecha Kasperskiego, reżysera wielokrotnie nagradzanego na całym świecie za filmy dokumentalne, znanego szerszemu gronu m.in. z filmu „NASIONA“. Autorem zdjęć do filmu jest Łukasz Żal nominowany do Oskara w kategorii Najlepsze Zdjęcia do filmu „IDA“. W rolach głównych zobaczymy wielu utytułowanych aktorów: Marcina Dorocińskiego, Andrzeja Chyrę,  Andrzeja Grabowskiego oraz młodych debiutantów: Bartosza Bielenię i Jakuba Henriksena.

ng_11

Film „NA GRANICY“ to historia inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, opowiadająca o losach ojca i dwóch synów, którzy przyjeżdżają w góry, by ułożyć relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Przypadkowo pojawiająca się nieznajoma postać wciąga młodych chłopców w świat mrocznych i niebezpiecznych porachunków. Bracia, aby przetrwać, będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.  ALVERNIA STUDIOS jako kooproducent filmu zajmowała się obsługą planu zdjęciowego  zapewniając: oświetlenie, sprzęt dźwiękowy,  agregaty, wózek oraz  usługi cateringowe. Na późniejszym etapie  wytwórnia zajmie się postprodukcją dźwięku.

ng_32

Producentem filmu jest Marcin Wierzchosławski. Premiera planowana jest na listopad 2015 roku.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK