Korekcja kolorów


Alvernia jest jedyną wytwórnią filmową w Polsce, w której możliwa jest korekcja kolorów w rozdzielczości 8/4K w czasie rzeczywistym. Korzystamy z systemu korekcji firmy FilmLight: Baselight 8. Jesteśmy jedną z zaledwie 25 wytwórni na świecie, które uzyskały certyfikat Truelight Theatre Certification. 

Alvernia Studios posiada dwie sale do korekcji barwnej oraz wyświetlania materiału w rozdzielczości 2K oraz 4K w czasie rzeczywistym. System zarządzania kolorami jest stabilny i elastyczny, co pozwala na sprawną i efektywną współpracę kolorysty, reżysera oraz autora zdjęć. Efekty pracy wyświetlane są w rozdzielczości 4K w czasie rzeczywistym. Kolorysta ma możliwość dokonywania niezliczonych korekcji i zmian, dodawania warstw i nakładania masek na każdą klatkę filmu. Zintegrowany z Baselight 8 system Truelight gwarantuje zgodność obrazu wyświetlanego przez projektory w salach korekcji z kopiami filmowymi.

 

http://www.filmlight.ltd.uk

Osoba do kontaktu

e-mail: studios@alvernia.com


Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK