News


ZDJĘCIA DO „CZERWONEGO PAJĄKA” W ALVERNIA STUDIOS

W ALVERNIA STUDIOS odbyły się ostatnie zdjęcia do filmu fabularnego pod roboczym tytułem „Czerwony Pająk ” w reżyserii Marcina Koszałki, najnowszej produkcji firmy MD4.

W największej w Polsce hali zdjęciowej K04, o powierzchni 2000m², ekipa zrealizowała sceny kaskaderskie z udziałem motocyklistów w tzw. „beczce śmierci”. Budowa scenografii oraz próby zajęły 4 dni.

2

Film „Czerwony Pająk ” to debiut fabularny cenionego dokumentalisty i operatora obrazu Marcina Koszałki, film jest inspirowany postacią seryjnego mordercy działającego w Krakowie w latach 60-tych. Główne role w filmie grają Filip Pławiak, Adam Woronowicz, Małgorzata Foremniak i Julia Kijowska. Scenariusz powstał na podstawie oryginalnego scenariusza Marty Szreder pt. „Lolo” nagrodzonego w 2009 roku w konkursie Trzy Korony – Małopolska Nagroda Filmowa.
Premiera filmu planowana jest jesienią 2014 roku.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK