News


PREMIERA FILMU „SERCE, SERDUSZKO” W REŻYSERII JANA JAKUBA KOLSKIEGO

21 listopada, na ekrany kin wszedł najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego SERCE,SERDUSZKO. Koproducentem filmu jest ALVERNIA STUDIOS.

 

SERCE,SERDUSZKO to ciepły film drogi o sile miłości i potędze marzeń. Historia Maszeńki, wychowanki bieszczadzkiego domu dziecka, która pragnie spełnić swoje marzenia i dostać się do szkoły baletowej. Ucieka z ośrodka, by zdążyć na egzamin  w Gdańsku. W podróży towarzyszy jej zaprzyjaźniona ekscentryczna wychowawczyni.

 

W filmie występują między innymi: Marcin Dorociński, Julia Kijowska, Borys Szyc, Maja Komorowska, Franciszek Pieczka oraz Gabriela Muskała. Główną rolę zagrała debiutująca na wielkim ekranie – Marysia Blandzi.
W ramach koprodukcji ALVERNIA STUDIOS zapewniała kompleksowe usługi produkcyjne i postprodukcyjne filmu. Na planie filmowym, ekipa ALVERNIA STUDIOS współpracowała ściśle z operatorem Piotrem Lenarem, zapewniając kamerę SONY F65, obiektywy, grip, pion oświetlenia oraz agregaty. W ALVERNIA STUDIOS odbyła się również korekcja kolorów, nagranie muzyki oraz zgranie finalne wraz  z kodowaniem Dolby.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK