News


PREMIERA FILMU „POD MOCNYM ANIOŁEM” W REŻ. WOJTKA SMARZOWSKIEGO

10 stycznia, w krakowskim kinie Kijów.Centrum odbyła się ogólnopolska premiera filmu „Pod Mocnym Aniołem” w reż. Wojtka Smarzowskiego. Zgranie finalne miało miejsce, pod koniec ubiegłego roku, w ALVERNIA STUDIOS.

Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera „Drogówki”, „Róży” i „Wesela”, to wstrząsająca historia człowieka walczącego z nałogiem alkoholowym, opowieść o niełatwej, momentami tragicznej walce o przetrwanie, zwątpieniu, nadziei, kolejnym upadku, i wielkiej determinacji. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha „Pod Mocnym Aniołem” nagrodzonej Nagrodą Literacką NIKE 2001.

W ALVERNIA STUDIOS nad zgraniem finalnym pracowali Jacek Hamela oraz Sebastian Włodarczyk (Sound Engineer ALVERNIA STUDIOS).

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK