News


Możdżer ponownie nagrywa w Alvernia Studios

W Alvernia Studios zakończyło się nagranie muzyki do filmu „Wszystkie kobiety Mateusza” w reżyserii Artura „Barona” Więcka. Autorem ścieżki dźwiękowej do filmu jest Leszek Możdżer.

mozdzer

Od lewej: Piotr Witkowski, Tadeusz Mieczkowski, Leszek Możdżer, Artur „Baron” Więcek
Twórcy filmu deklarują, że „Wszystkie kobiety Mateusza” to „historia, w której śmierć jednego z głównych bohaterów, śmierć niby przypadkowa, banalna, niczego nie przerywa, niczego nie kończy, wręcz przeciwnie – jest początkiem lawiny zdarzeń, które do góry nogami wywracają życie małego, cichego i spokojnego miasteczka.”
Reżyserem filmu jest Artur „Baron” Więcek („Anioł w Krakowie”, „Historia filozofii po góralsku wg Tischnera”),  za kamerą stanął Adam Sikora, autor zdjęć  do filmów „Młyn i krzyż”, „Essential Killing”. Podstawą scenariusza była powieść Beaty Pawlak pt. „Aniołek”. W roli głównej wystąpił Krzysztof Globisz.
Autorem muzyki do filmu jest Leszek Możdżer, wybitny pianista i kompozytor, który po raz kolejny pracuje w naszym studio. Artyście towarzyszyła orkiestra AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia. Realizatorami nagrania byli Tadeusz Mieczkowski oraz Piotr Witkowski, szef działu dźwięku Alvernia Studios.
Producentem filmu jest firma Bereś & Baron Media Productions, koproducentami: Fundacja „Świat ma Sens”, Gmina Cieszyn, Instytucja Filmowa „Silesia-Film”, Krakow Film Commission. Film współfinansowany jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

wszystkie_kobiety

Krzysztof Globisz i …  Wszystkie kobiety Mateusza

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK