News


Bajm nagrywa w Alvernia Studios

bajm1_

W Alvernia Studios gościł Bajm – jeden z bardziej popularnych zespołów poprockowych, który na polskiej scenie muzycznej funkcjonuje z sukcesem od początku lat 80. Bajm miksował w naszym studiu materiał na nową płytę. Powstający właśnie krążek, którego premiera zapowiadana jest na wiosnę 2012 roku, będzie zawierał 12 utworów. Singiel promujący płytę usłyszymy jeszcze w tym roku.

W studiu gościł zespół w składzie: wokalistka i autorka tekstów Beata Kozidrak, gitarzystaAdam Drath, manager i producent Andrzej Pietras oraz kompozytor i producent muzycznyMichał Grymuza. Realizatorami nagrania byli Tadeusz Mieczkowski i Piotr Witkowski, szef działu dźwięku w Alvernia Studios.

bajm2

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK