News


ALVERNIA STUDIOS realizuje nagrania dla londyńskiego oddziału EMI MUSIC

W połowie lipca, w ALVERNIA STUDIOS realizowano nagrania zamówione przez londyński Oddział EMI Music. Za stołem mikserskim zasiadł Andrew Dudman, realizator Madonny, na co dzień pracujący w legendarnym Abbey Road Studios.

EMI Music to jedna z największych firm fonograficznych na świecie. Wydawali albumy takich artystów jak The Beatles, Coldplay, Iron Maiden, Norah Jones, Kylie Minogueczy Pink Floyd.

Andrew Dudman oraz Piotr Witkowski (Head of Music Departmet w ALVERNIA STUDIOS) przygotowali nagrania skomponowane przez Michaela Price’a, Paula Pritcharda oraz Kurta Oldmana w wykonaniu Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

 „ALVERNIA STUDIOS zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jest to światowej klasy studio  i posiada wszystko czego można oczekiwać od obiektu najwyższej klasy.”  – powiedział Andrew Dudman.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK