News


Alvernia Studios Partnerem Mediarun Festival

15 czerwca, w Gdańsku zakończył się Mediarun Festival – jedno z najważniejszych wydarzeń marketingowo-biznesowych w Europie Centralnej. Alvernia Studios była oficjalnym Partnerem festiwalu.

„Aktywnie działamy na rynku reklamowym, zależy nam by być jak najbliżej swoich Klientów i poznawać nowe trendy w marketingu i reklamie. Dlatego, z przyjemnością bierzemy udział w Mediarun Festival” – mówi Piotr Miklaszewski, Szef Działu Produkcji Wykonawczej w Alvernia Studios.

W ramach festiwalu odbyły się trzy ważne wydarzenia: III edycja Kongresu Dyrektorów Marketingu, III edycja konkursu Dyrektor Marketingu Roku oraz II edycja Leaders in Poland.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK