News


Alvernia Studios dla fundacji „Mimo Wszystko” Anny Dymnej

W Krakowie odbyły się zdjęcia do spotu reklamowego, promującego przekazanie 1% podatku na rzecz Fundacji „Mimo Wszystko” Anny Dymnej.  Alvernia Studios zaangażowało się w produkcję przekazując fundacji profesjonalny sprzęt filmowy oraz wsparcie prawie 30-sto osobowej ekipy filmowej.

„Bywałam na setkach planów filmowych i naprawdę nie widziałam nigdy tak radosnej, pełnej zapału ekipy. Nie da się ani opisać tego, co się działo, ani podziękować za tę noc.” – relacjonowała Anna Dymna, Prezes Fundacji.

W spocie, oprócz podopiecznych i wolontariuszy fundacji, zagrała Anna Cieślak. Ekipie filmowej przewodzili reżyser Michał Gazda oraz operator Tomasz Augustynek.

Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z nami zaangażowali się w produkcję spotu.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK