News


ALVERNIA CONTENT REALIZUJE KAMPANIĘ DLA MARKI BERLINKI

ALVERNIA CONTENT, powstały na początku zeszłego roku dom produkcyjny należący do grupy ALVERNIA STUDIOS, realizuje kampanię product placementową i sponsoringową dla marki BERLINKI. Kampania obejmuje serię billboardów sponsorskich oraz product placement w 7. edycji programu „Must Be The Music. Tylko muzyka” nadawanego przez telewizję Polsat.

Pierwsza emisja billboardów miała miejsce 26 lutego, filmy będą pojawiać się przed rozpoczęciem programu, w przerwie i na zakończenie każdego odcinka. Na potrzeby promocji przygotowano trzy kreacje nawiązujące do formatu kampanii reklamowej BERLINEK prowadzonej przez agencję Publicis. Za realizację spotów odpowiadał Human Ark.

„Skąd pomysł na taki Program? Przede wszystkim dlatego, że marka Berlinki komunikuje się w sposób bardzo pozytywny, żartobliwy i młodzieżowy. Dlatego, zaproponowaliśmy udział marki w rozrywkowym formacie muzycznym, do którego Berlinki doskonale pasują. Ponadto produkt wdzięcznie się placementuje – na planie zdjęciowym stanowił atrakcyjny ciepły poczęstunek, konsumowany za kulisami przed i po występie uczestników. Zależało nam na inteligentnym lokowaniu i cieszymy się, bo udało się to uzyskać” – mówi Katarzyna Romanowska, Project Manager ALVERNIA CONTENT odpowiadająca za zaplanowanie kampanii.

Zapisz się na nasz newsletter!
  • 1

    Informujemy, że w ramach serwisu internetowego Alvernia Studios stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny www.alvernia.com bez zmian ustawień oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie tych plików. Jednocześnie informujemy, że mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić ustawienia dotyczące plików cookies. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce ZASTRZEŻENIA PRAWNE.

    OK